
безпека
21:23, 11 серпня 2018 р.
Надійне джерело
Зебру біля школи нанесли після звернення дітей до місцевої влади
безпека

У травні школярі – учасники Ліги майбутніх поліцейських звернулися до місцевої влади з проханням нанести на дорозі зебру біля школи № 15, - повідомляє Бахмутський відділ поліції. Діти пояснили це тим, що школярі впродовж дня кілька разів переходять дорогу, йдучи до школи.
Кілька днів тому комунальники нанесли червоно-білу зебру біля школи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:29
Вчора
09:28
Вчора
Все для ремонту та будівництва: матеріали й інструменти з Акватерм, які спрощують роботу та гарантують результат
Новини компаній
14:39
24 червня
08:53
24 червня