• Головна
  • Школярів Донеччини запрошують до Табору соціального підприємництва
соціальне підприємництво
14:59, 4 серпня 2018 р.
Надійне джерело

Школярів Донеччини запрошують до Табору соціального підприємництва

соціальне підприємництво
Школярів Донеччини запрошують до Табору соціального підприємництва

Цьому безкоштовно навчатимуть у Святогірську з 13 до 24 серпня

До табору можуть поїхати школярі 12-17 років. Дітям розкажуть, що таке «Соціальне підприємництво». Учасники табору навчяться створювати прототипи ідей та тестувати їх. Покращать навички спілкування та познайомляться з безконфліктним спілкуванням. Знайдуть однодумців для подальшої співпраці. Матимуть можливість поспілкуватись з підприємцями.

Протягом 12 днів вони будуть вчитись, розвивати власні ідеї та експериментувати з альтернативними рішеннями, запозичувати чужі знахідки та, спираючись на отриманий досвід, генерувати нові ідеї. Також в учасників буде можливість поспілкуватись із підприємцями та отримати корисні поради.

Програма на 100% інтерактивна! Все, що учасники побачать та почують, буде втілено в практику. Навчання насичено рольовими іграми, вирішенням практичних ситуацій, творчою індивідуальною та командною роботою, які направлені на отримання корисних практичних знань та навичок, які сприяють підвищити віру в себе та досягнути успіху в будь-якій справі, повідомляють організатори.

Табір відбувається в рамках проекту «Kramatorsk Innovation Platform» та реалізується ГО «Вільна Хата» у Краматорську у співпраці з Фондом Східна Європа та ChildFund Deutschland e.V. за рахунок коштів, наданих Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини. 


Аби поїхати до табору, необхідно пройти реєстрацію тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#табір #відпочинок #навчання #соціальнепідприємництво #Донеччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...