• Головна
  • У Костянтинівці в дитячій інклюзивній групі з’явилось сучасне обладнання
18:00, 2 серпня 2018 р.
Надійне джерело

У Костянтинівці в дитячій інклюзивній групі з’явилось сучасне обладнання

Розвивальне середовище першої в місті інклюзивної групи для дошкільників, яку буде відкрито у вересні 2018 року в Костянтинівському дошкільному навчальному закладі №31 «Мир», поповнилось новими сучасними та якісними меблями та обладнанням.

Організації доступного та зручного освітнього простору інклюзивної групи сприятимуть шафи на коліщатах, які легко пересуваються по груповій кімнаті та мають відкриті полички, та мобільні столи різної форми, що регулюються за висотою.

Розвивальні ігри та іграшки сприятимуть сенсорному, мовленнєвому, пізнавальному розвитку та соціалізації кожної дитини, у тому числі з особливими потребами.

У групі садочка з'явилися сучасні девайси:

дитячий логопедичний тренажер «Доріжка для кульки»,

розвиваюча дошка по методиці Монтессорі,

м’які подушки з емоціями та дорожніми знаками (30 штук),

дитяча тактильна доріжка «Річні камінці»,

настінний бізіборд «Чарівні мішечки».

Загальна сума розвивальних ігор склала 17 909 гривень, кошторис меблів близько 20 000 гривень.

У Костянтинівці в дитячій інклюзивній групі з’явилось сучасне обладнання, фото-1

Ця радісна подія стала можливою завдяки участі у проекті «Дошкільний заклад «Мир» - простір зручний для всіх», що реалізується у межах Спільної Програми "Сприяння інтеграційній політиці та послугам людей з інвалідністю в Україні",впроваджується ПРООН в Україні спільно з ВООЗ, МОП за підтримки Партнерства ООН з питань реалізації прав людей з інвалідністю, у партнерстві з Міністерством соціальної політики України та Національною асамблеєю інвалідів України.

Інклюзивні освітні умови безперечно є дуже важливими для дітей з особливими освітніми потребами. Спеціалісти знаходять такі методики для організації дошкільної освіти дитини, які максимально враховують особливості дитини та дозволяють пізнавати світ разом з іншими дітьми.

Відкриття інклюзивної групи та наповнення новітнім обладнанням сприятиме наданню якісної освіти дітям з інвалідністю та допоможе їм відчувати себе щасливими.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтинівка #новини #інклюзивна #група #меблі #іграшки
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...