• Головна
  • У конкурсі "Кальміюс-2018" оголосили нову номінацію – музика
конкурс
08:01, 31 липня 2018 р.
Надійне джерело

У конкурсі "Кальміюс-2018" оголосили нову номінацію – музика

конкурс
У конкурсі "Кальміюс-2018" оголосили нову номінацію – музика

Обиратимуть переможців українські і закордонні музиканти

Організатори ІІІ Міжрегіонального літературно-музичного конкурсу "Кальміюс-2018" розпочали прийом робіт у новій номінації - "Музика".

Взяти участь запрошують виконавців сольного співу чи гуртів у наступних категоріях:акапела (соло і гурт) і вокал у супроводі музичних інструментів (соло і гурт) у категоріях: автентичний спів, композиція на основі традиційної пісні, джаз, рок, популярна музика, електронна музика, кавер-версія.

Одним з ініціаторів та членів журі цієї номінації зголосилася бути україно-німецька співачка Мар’яна Садовська, яка торік взимку відвідала Донеччину, спілкувалася з учнями і вчителями музичних шкіл.

- З минулої поїздки до нас Мар’яни Садовської було дуже багато побажань приїхати ще, дати майстер-класи. Ми зрозуміли тоді, що в Краматорську є запит на професійну підтримку, на обмін із закордонним досвідом навчання співу, тоді ми планували навіть таку собі літню школу як для вихованців, так і навіть у першу чергу викладачів. Пята номінація "Музика" була для нас з Мар’яною абсолютною авантюрою: ми розуміли, що аналогічних конкурсів для музикантів як професіоналів , так і самородків, в Україні бракує. Мар’яна довго думала і над судійвським складом, категоріями. Чесно, я сподівалася, що ми обмежемося лише етнікою, але таке різноманіття стилів да більшу можливість для всіх. Специфіка музикантів ще у тому що вони не сидять на місці, тому переговори тривали довше за інші номінації, в яких вже маємо і традиційний склад. Ми будемо щасливі, якщо стартуємо навіть з трьох конкурсантів,я к це було минулого разу з Драматургією. Але почати варто. Особливо чекаємо на роботи з окупованих територій. Традиційно всі роботи приймаються українською мовою, хоча є задум почути виконання національними мовами греків, вірмен, які проживають на Сході України, - розповіла організаторка конкурсу “Кальміюс”, учителька з Краматорська Оксана Проселкова.


На конкурс у номінації «Музика» можна подати записи до 10 хвилин живого виконання аудіо у форматі МР 3 та відоезапис живого виконання на електронну адресу [email protected] із вказівкою на категорію, вік виконавця (ів). Поділ на вікові на категорії: до 18 років, 18+.

Також можна подати роботи у номінаціях Поезія для дорослих, Проза для дорослих, Поезія та Проза для дітей та підлітків, Драматургія, Публіцистика. Фінал конкурс відбудеться орієнтовно в середині грудня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс #Кальміюс #Донеччина #музика #література
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...