• Головна
  • Костянтинівці вдячні Громадській організації «Рух інвалідів «Впевнені серця»
09:38, 30 липня 2018 р.
Надійне джерело

Костянтинівці вдячні Громадській організації «Рух інвалідів «Впевнені серця»

Костянтинівці вдячні Громадській організації «Рух інвалідів «Впевнені серця»

У попередній статті ми писали, що уже 1 вересня 2018 року в Костянтинівці відбудеться відкриття першої в місті інклюзивної групи для дошкільників. Технічно підготовка до цієї події складається з кількох етапів. Облаштування умов групи є одним з них. Планується придбання сучасного мобільного обладнання: шафи та столики на колесах, сенсорна тропа, тактильний конструктор, зорові тренажери, інтер’єрні речі.

Костянтинівський дошкільний навчальний заклад «Мир» співпрацює з багатьма організаціями. Однією з них є громадська організація «Рух інвалідів «Впевнені серця» (керівник Штагер Д.О.), яка подарувала коректор зору для дітей.

Маленькі вихованці, батьки та педагогічний колектив дошкільного закладу №31 «Мир» висловлюють щиру подяку цій організації за участь у створенні інклюзивного простору для дітей з інвалідністю у проекті «Дошкільний заклад «Мир» - простір зручний для всіх», що реалізується умежах Спільної Програми «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні» впроваджується ПРООН в Україні спільно з ВООЗ, МОП за підтримки Партнерства ООН з питань реалізації прав людей з інвалідністю, у партнерстві з Міністерством соціальної політики України та Національною асамблеєю інвалідів України.

На сьогодні, три дитини дошкільного віку зможуть користуватися коректором зору, який щиро надала громадська організація «Рух інвалідів «Впевнені серця».

Колектив дошкільного закладу радіє за дітей та сподівається на подальше плідне співробітництво. Впевнені, що зможуть бути корисними у спільній справі щодо створення якісного середовища для освіти дітей і готові до сумісних дій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтинівка #новини #коректор #зір #інклюзивна #група #мир #дитячий #садок
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...