Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль

Субота у Костянтинівці видалася дуже цікавою та насиченою подіями. Вперше в нашому місті провели велофестиваль, на якому зібралося близько сотні учасників.

Усі охочі мали змогу відвідати чотири локації: лекторій, велошколу, веломайстерню та чіл-зону. Кожна локація по-своєму була цікавою та інформативною. В зоні лекторію велоактивісти ділилися досвідом, розказували як подоружувати світом на велосипеді; в зоні веломайстерні майстри ремонтували велосипеди; в зоні відпочинку розташувалися м`які пуфи, де можна було релаксувати та спостерігати за тим, що відбувається навколо.

О 18:00 учасники фестивалю зібрались на велоекскурсію промзоною. Після чого зайняли місця біля великого екрану для перегляду фільму, а згодом крутили велосипед з генератором енергії.

Любителі велосипедного спорту привезли додому море вражень. Сподіваються, що подібні фестивалі відбуватимуться у Костянтинівці частіше.

Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-1 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-2 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-3 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-4 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-5 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-6 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-7 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-8 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-9 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-10 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-11 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-12 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-13 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-14 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-15 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-16 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-17 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-18 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-19 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-20 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-21 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-22 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-23 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-24 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-25 Вперше у Костянтинівці пройшов велофестиваль, фото-26
Костянтинівка новини велосипед фестиваль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
11.67 дуже добре
(6 оцінок)
Високі оцінки користувачів за Достовірність
2 людини рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі