• Головна
  • Педагогів з Донеччини запрошують стати амбасадорами Миру
навчання
19:34, 16 липня 2018 р.
Надійне джерело

Педагогів з Донеччини запрошують стати амбасадорами Миру

навчання

Тренінг для вчителів відбудеться у Святогірську

Викладачів вищих навчальних закладах, професійних навчальних закладів та вчителів загальноосвітніх шкіл Луганської і Донецької областей запрошують взяти участь у навчальній програмі "Школа Амбасадорів миру". Програма складається з двох модулів:

• Перший модуль: п’ятиденний тренінг для тренерів “Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах (27-31 липня 2018 р. м. Святогірськ);
• Другий модуль: підготовлені тренери проводять тренінги “Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” в своїх вищих навчальних закладах, професійних навчальних закладах та загальноосвітніх школах Донецької та Луганської областей (вересень 2018 р.).

Реєстрація на перший модуль школи триває до 19 липня 2018 р, 18:00 за посиланням https://goo.gl/forms/QzpyrEWWjenmLvg53

Учасники: 25 осіб із числа представників закладів освіти Донецької і Луганської областей (викладачі вищих навчальних закладів, викладачі професійних навчальних закладів та вчителі загальноосвітніх шкіл Луганської і Донецької областей). 
Метою тренінгу є підготувати 25 тренерів з Донецької та Луганської області в якості “амбасадорів миру”, посилити їх компетенції з питань трансформації конфліктів, ненасильницького спілкування, побудови діалогів; надати інструменти та методологію миротворців, пов’язаних з трансформацією конфліктів, освітою в галузі прав людини, міжкультурного діалогу.

Після навчання всі учасники першого модуля проведуть подібні тренінги “Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” в своїх вищих навчальних закладах, професійних навчальних закладах та загальноосвітніх школах Донецької та Луганської областей (вересень 2018 р.).

Ініціатива проходитиме за сприяння діалогу і взаємопорозумінню у громадах, що постраждали від конфлікту, фінансується в рамках Програми відновлення та розбудови миру ПРООН за фінансування урядів Швеції та Швейцарії та за організаційної підтримки в ГО “Донецький дебатний центр”.

Тренери:
• Ольга Донець, ГО «Донецький молодіжний дебатний центр»
• Максим Ієлігушвілі, незалежний експерт з прав людини, дебатної майстерності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тренінг #мир #діалог #порозуміння #учитель
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...