• Головна
  • На окупованій території Донеччини після звільнення відбудеться децентралізація
децентралізація
17:29, 16 липня 2018 р.
Надійне джерело

На окупованій території Донеччини після звільнення відбудеться децентралізація

децентралізація

Влада почала готувати перспективні плани

Уже зараз требарозробити перспективні плани об’єднання територіальних громад на тимчасово окупованому Донбасі,- впевнений віце-прем’єр міністр Геннадій Зубко. Під час координаційної наради з експертами, обговорюючи процеси децентралізації, віце-прем’єр доручив Мінрегіону спільно з Міністерством з питань окупованих територій та обласними ВЦА напрацювати такі плани.

«Крим та тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей будуть в Україні. Це неминуче відбудеться, -зазначив Генадій Зубко.- Це просто стало необхідно і вкрай актуально після прийняття Закону «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях». Тому вже зараз маємо планувати, як реформа децентралізації, змінить життя українців, які опинились заручниками російських окупантів на цих територіях».

Визначаючи головні пріоритети на поточний рік, віце-премьєр наголосив на підготовці планів утворення об’єднаних громад з новими можливостями та ресурсами; плануванні перспектив розбудови інфраструктури, дитячих садків та шкіл. Треба показати, яким чином реформа змінить якість надання освітніх, соціальних та медичних послуг та запланувати, як змінюватиметься на цих територіях якість життя людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#децентралізація #Донеччина #окупованітериторії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...