• Головна
  • До уваги мешканців Костянтинівки
15:14, 4 липня 2018 р.
Надійне джерело

До уваги мешканців Костянтинівки

До уваги мешканців Костянтинівки

У Комунальному закладі «Центр первинної медичної допомоги» м. Костянтинівка продовжується компанія «Лікар для кожної сім’ї».

5 липня о 9. 00 мешканців міста запрошують до Костянтинівської центральної міської публічної бібліотеки, де буде працювати представник «Центру первинної допомоги» і можна буде підписати декларацію про вибір лікаря.

Бібліотека співпрацює з лікарнею та неодноразово проводить подібні заходи для громади міста. Це зручно для тих мешканців, які живуть далеко від лікарні та для людей похилого віку. Прийшовши до бібліотеки для підписання декларації з лікарем, можна заощадити час та гроші на проїзд.

Документи, які знадобляться для підписання угоди з лікарем:

- паспорт;

- ідентифікаційний номер.

Якщо ж ви підписуєте декларацію з педіатром (чи сімейним лікарем, який буде обслуговувати вашу дитину), то також знадобиться:

- свідоцтво про народження дитини;

- документи (паспорт та код) одного з її батьків або опікунів.

Не забудьте взяти з собою свій мобільний телефон!

Основний спосіб заповнення декларації — електроний. Уповноважена особа медзакладу роздрукує декларацію, яку ви підпишете у двох примірниках (один із них залишається у вас). Потім уповноважена особа медзакладу накладає електронний цифровий підпис працівника юридичної особи на декларацію та надсилає її в систему «Електронне здоров‘я».

Ви офіційно задекларували вибір свого лікаря. Гроші за ваше обслуговування держава (НСЗУ) сплачуватиме закладу, у якому працює вибраний вами лікар. Цей процес розпочнеться одразу, коли медзаклад увійде у реформу: автономізується та укладе договір з НСЗУ.

Адреса: м.Костянтинівка, б/р Космонавтів, 11

За довідками звертатися: тел. /факс(06272) 2-70-06

e-mail: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтинівка #новини #медична #реформа #декларація #лікар #бібліотека
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...