Впровадження нової освітньої системи

Впровадження нової освітньої системи

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

На впровадження реформи виділяються кошти з державного та місцевих бюджетів. Так на закупівлю парт з державного бюджету виділено спеціальну субвенцію в мільярд гривень. Частково ці витрати покриють з місцевих бюджетів.

За інформацією начальника управління освіти – Ольги Барабаш, для міста Костянтинівки із держбюджету виділено 1 мільйон 300 тисяч гривень, дотація із міського бюджету складає 500 тисяч гривень. Ці кошти витратять на організацію освітнього середовища для першокласників. Кошти розподілять таким чином: на пересувні меблі – 40 %, на дидактичний матеріал – 40 %, для забезпечення необхідним обладнанням вчителів 1-х класів – 20 %.

Закупівлі будуть здійснюватися через систему Prozorro (Прозоро). До 1 вересня планується отримати все необхідне обладнання.

Про інші події міста читайте внаших статтях. 

Костянтинівка новини НУШ субвенції.бюджет першокласники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі