• Головна
  • Впровадження нової освітньої системи
14:45, 4 липня 2018 р.
Надійне джерело

Впровадження нової освітньої системи

Впровадження нової освітньої системи

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

На впровадження реформи виділяються кошти з державного та місцевих бюджетів. Так на закупівлю парт з державного бюджету виділено спеціальну субвенцію в мільярд гривень. Частково ці витрати покриють з місцевих бюджетів.

За інформацією начальника управління освіти – Ольги Барабаш, для міста Костянтинівки із держбюджету виділено 1 мільйон 300 тисяч гривень, дотація із міського бюджету складає 500 тисяч гривень. Ці кошти витратять на організацію освітнього середовища для першокласників. Кошти розподілять таким чином: на пересувні меблі – 40 %, на дидактичний матеріал – 40 %, для забезпечення необхідним обладнанням вчителів 1-х класів – 20 %.

Закупівлі будуть здійснюватися через систему Prozorro (Прозоро). До 1 вересня планується отримати все необхідне обладнання.

Про інші події міста читайте внаших статтях. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтинівка #новини #НУШ #субвенції.бюджет #першокласники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...