Екскурсії до Дня Конституції України в Костянтинівському краєзнавчому музеї

До Дня Конституції України в Костянтинівському краєзнавчому музеї пройшло кілька заходів, які відвідали вихованці дитячого садка та військові 24-ї окремої механізованої бригади.

Діти спочатку побували в залі природи, де побачили флору та фауну Костянтинівки та Костянтинівського району, подивилися цікавий фільм про природу. Після цього перейшли в іншу залу, де оглянули міні-виставку до Дня Конституції України. Малеча наввипередки відповідала на питання екскурсовода. Діти самі розповіли, що означають Герб України й кольори українського Прапора. Дошкільнятам показали коротенький фільм про історію створення Конституції «Конституція України – основний закон держави».

Наступними відвідувачами були військовослужбовці, які сьогодні захищають Україну і її Основний закон. Для них підготували показ фільму «20 кроків до мрії. Крок 19 – Прийняття Конституції України». Кожен отримав корисну і цікаву інформацію про довгий шлях державотворення в Україні, про історію української Конституції різних історичних періодів від Конституції Пилипа Орлика до сьогодення.

Після цього для військових провели інформативну екскурсію по всьому музею. Екскурсовод розповідала про часи створення Костянтинівки, про періоди розквіту та занепаду, про роки війни. Історія нашого міста та країни дуже цікава, а наш обов’язок її знати та розповідати нащадкам.

Екскурсії до Дня Конституції України в Костянтинівському краєзнавчому музеї, фото-1 Екскурсії до Дня Конституції України в Костянтинівському краєзнавчому музеї, фото-2 Екскурсії до Дня Конституції України в Костянтинівському краєзнавчому музеї, фото-3 Екскурсії до Дня Конституції України в Костянтинівському краєзнавчому музеї, фото-4 Екскурсії до Дня Конституції України в Костянтинівському краєзнавчому музеї, фото-5 Екскурсії до Дня Конституції України в Костянтинівському краєзнавчому музеї, фото-6 Екскурсії до Дня Конституції України в Костянтинівському краєзнавчому музеї, фото-7
Костянтинівка новини музей діти військові День Конституції України
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі