День Конституції-2018. Історія свята.

Сьогодні ми святкуємо 22 річницю з моменту прийняття Конституції. Цьогоріч українці відпочивають аж чотири дні, по всій країні проводяться різні фестивалі, концерти та інші урочистості. Слов'янськ теж не став виключенням. Подивитися, які заходи пройдуть в нашому місті можна за цим посиланням.

А тепер зробимо маленький історичний екскурс в історію цього свята. Як відомо, Конституція-це основний закон нашої держави. Влада довго зволікала з її прийняттям. Тож Леонід Кучма, який був у той час президентом, особисто приїхав до парламенту, щоб взяти контроль над процесом прийняття Конституції у свої руки. Обговорення проекту відбувалося в ніч с 27 на 28 червня та зайняло майже добу. 28 червня о 9:20 основний закон, який закріпив суверенітет та територіальну цілісність нашої держави було ухвалено.

Що стосується змін і доповнень, то на цей рахунок передбачені доволі жорсткі правила, бо щоб щось змінити в Конституціі, вимагається від 2/3 до 3/4 голосів від конституційного складу ВР України. Хоча ми знаемо, що за період з 1996 року в основний закон України правки були внесені декілька разів: у 2000, 2004, 2010, 2014, 2015 та 2016 роках.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов