У Костянтинівському відділенні поліції пролув сигнал «Тривога»

Вчора, 21 червня,о 6-й ранку для особового складу Костянтинівської поліції пролунав сигнал «Тривога». Правоохоронці продовжують тренувати та удосконалювати свої професійні навички. Щоб перевірити загальну стройову злагодженість, поліцейські вишукувались у повній екіпіровці в обумовленому місці. У копів це зайняло близько години.

Начальник поліції - Віталій Хіврич перевірив готовність поліцейських реагувати на будь-які зміни оперативного стану. Пересвідчився в наявності екіпірування та службових посвідчень у особового складу. Перевірив також знання співробітниками поліції своїх обов'язків під час надходження різних ввідних завдань та доповів вимоги щодо забезпечення правопорядку.

Тренування показало, що бойова готовність поліції перебуває на гідному рівні. Недоліки, які було виявлено, будуть відпрацьовані найближчим часом.

Бахмутський відділ поліції

250 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов