• Головна
  • “Ми просто змушені тут жити”, - відповіли в анкетах 40% жителів Іллінівської громади
громада
20:47, 20 червня 2018 р.
Надійне джерело

“Ми просто змушені тут жити”, - відповіли в анкетах 40% жителів Іллінівської громади

громада

В Іллінівці презентували результати анкетування жителів та представників бізнесу

Участь у засіданні робочої групи взяли Артем Колодезний - радник з питань регіонального розвитку Донецького ЦРМС та Анатолій Соловйов - експерт Донецького агенства регіонального розвитку . Вони презентували результати анкетування, проведеного напередодні в громаді. В опитуванні взяли участь 163 місцевих мешканця та 13 представників бізнесу.

Даючи характеристику Іллінівській ОТГ, 40% мешканців зазначили, що просто змушені тут жити. Для 26% опитаних громада комфортна для проживання, а 13% хочуть, щоб тут продовжували жити діти.

Серед головних факторів, які заважають розвитку громади, більшість респондентів назвали безробіття та недостатню громадську активність, представники бізнесу додали також до пріоритетних проблем несприятливі умови для розвитку підприємства.

Серед пріоритетних завдань для розвитку люди бачать підтримку агрохолдингів та кооперативного руху, використання природних ресурсів, розвиток туризму, підтримкафермерства. Лише після цього йдуть вирішення проблем з інфраструктурою, водою, а на останньому місці – безробіття.

Вигідне географічне становище, на думку більшості, - важливий ресурс для розвитку громади. Далі йдуть корисні копалини на території ОТГ, залучення іноземних інвестицій та доступність до міста та ринків.

Трохи інші пріоритети вказали представники бізнесу, які взяли участь у опитуванні. Найпершими завданнями громади вони вважають розвиток туризму, внутрішні та зовнішні інвестиції, підтримку агрохолдингів. Понад 60 % учасників опитування з числа бізнесу бізнесу вірять у реалістичність впровадження завдань, тоді як серед звичайних мешканців 57% людей в це поки що не вірять.

Познайомившись з результатами анкетування, учасники засідання розділилися на групи, щоб поміркувати над стратегічним баченням ОТГ. Наступного разу, коли в липні збереться робоча група, будуть представлені три варіанти стратегічного бачення, щоб вибрати найбільш сприятливий. Наразі Іллінівська ОТГ працює над розробкою Стратегії розвитку до 2025 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#громада #анкетування #ІллінівськаОТГ #стратегія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...