Соня Пилипенко із Костянтинівки буде навчатися в США

Сьогодні мова піде про Соню Пилипенко, ученицю Костянтинівської школи № 3, яка стала фіналісткою програми FLEX. Активна, молода, енергійна, творча особистість. Дівчина обожнює слухати музику, грає на барабанах, хотіла би створити власний гурт. Її життя наповнене подіями, які рухаються у шаленому темпі.

Соня, у свої 16, працює smm-менеджером у вільному просторі DRUZI. Веде свій власний блог про урбаністику, обожнює читати книжки. Журналістам нашого сайту новин вона розказала про останню книгу, яка їй сподобалась, це «Неймовірні». У книзі описуються 15 жінок, які творили мистецтво та історію. Письменниця звертає увагу читача не лише на геніальні роботи художниць, вона у простій формі говорить про надзвичайно важливі проблеми, актуальні як декілька століть назад, так і сьогодні, про гендерну нерівність.

У школі Соня не вивчала англійську, але її завжди цікавила ця мова. У 7 класі дівчина почала самостійне вивчення. За допомогою книжок, різних програм в інтернеті поповнювала свій словниковий запас. Щоб удосконалити свої вміння з граматики, рік тому, записалася до репетитора. Дівчина каже, що найскладнішим був 1-й етап конкурсу FLEX, де перевіряли мовні знання і вміння, бо був страх не пройти у наступний. Але Соні вдалося отримати бажану перемогу.

Наразі, дівчина не знає в яку частину Америки полетить і в якій сім’ї буде жити, але з нетерпінням чекає подорожі. Мріє побачити нову країну, хоче набути нових знань та поділитися своїми.

Бажаємо юній мандрівниці нових звершень та легкої дороги!

У попередній статті ми писали про переможницю україно-американського конкурсу, про Олю Сахно, а про Ворошніну Олю читайте у наступній.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов