У Костянтинівці відбувся показ документального фільму «Невидимий батальйон»

Фільм «Невидимий батальйон» подивилися в 4-х містах Донеччини. За три дні чотири покази: у Слов’янську, Краматорську, Бахмуті, Костянтинівці.

17 червня у кінотеатрі «Супутник» в Костянтинівці відбувся перегляд фільму «Невидимий батальйон». Один із фільмів, який вартий того, щоб його подивилися. У стрічці показані історії наших жінок на війні з Росією.

Перед показом виступила Оксана Іванців – виконавча продюсерка і Олена Герасим’юк – письменниця. Вони розказали глядачам про історію створення фільму, про реакцію людей на нього по всьому світу. Адже фільм побував у Канаді, Торонто, Нью-Йорку, Шанхаї, у країнах Європи, наразі йдуть покази в Україні. Вони сказали, що усі люди реагують однаково, тільки глядачі Донеччини реагують інакше, бо бачили війну на власні очі.

Журналістам нашого сайту новин пощастило поспілкуватися з організаторкою показу, членом ГО "Асоціація жінок Пані", з Анною Аладієвою. Вона розказала, що передумовою створення стрічки був проект, у якому досліджувалися проблеми пов’язані з роллю жінки на війні. Те, що українська жінка працюючи снайпером чи парамедиком, насправді, офіційно не влаштована, а документально виконує обов’язки кухарки чи щось подібне.

Мета – висвітлити проблеми гендерної нерівності. Показати, що жінка, яка дає життя має право на його захист. Як сказала у фільмі одна з героїн, Олена Білозерська (38 років, снайперка, офіційно не оформлена): « Не можна забороняти жінці воювати, але заохочувати до цього теж не треба. Мене хвилює тільки одне питання. Скільки все це буде тривати? Хочу дітей з чоловіком, а воно все тягнеться і тягнеться».

Знімали фільм влітку 2017 за фінансової підтримки посольства США, покази почалися восени 2017.

На даний момент 54 000 жінок несуть службу на фронтах України. За допомогою стрічки вже вдалося змінити ситуацію з посадами жінок в українській армії. Але робота в цьому напрямку триває, бо ще багато з них не відкриті для жінок.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов