У Костянтинівці провели тренінг від МОМ (Міжнародна організація з міграції)

На базі Костянтинівського Центру творчості відбувся тренінг по соціальному згуртуванню для громади нашого міста. Він був організований Міжнародною організацією з міграції (МОМ) у партнерстві з організацією «Stabilization support services».

Завдяки досвідченим тренерам Анастасії Перепелиці й Анни Чернової з м. Запоріжжя представники громади отримали можливість набути досвіду знань в написанні нових проектів, спрямованих на сприяння сталому розвитку та згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі.

На початку зустрічі учасники разом з тренерами проаналізували результативність попередніх проектів й оцінили їх вплив на соціальне згуртування мешканців міста. В теоретичному блоці освітлялись питання соціального ефекту, компонентів соціального згуртування, соціального відторгнення, питання конфліктної чутливості, гендерно-соціальна рівність, а також особливості інформаційної стратегії.

Практична частина складалась з роботи в підгрупах, де учасники тренінгу, проявивши креативність, генерували нові ідеї й створювали новий проект. Плідній роботі сприяла позитивна дружня атмосфера між представниками громади й тренерами.

Сподіваємося, що майбутні проекти принесуть багато корисного й допоможуть у подальшому об’єднані громади міста.

Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради проводить анонімне анкетування серед мешканців міста для виявлення нагальних потреб громадян. Анкета є анонімною. 

У Костянтинівці провели тренінг від МОМ (Міжнародна організація з міграції), фото-1 У Костянтинівці провели тренінг від МОМ (Міжнародна організація з міграції), фото-2 У Костянтинівці провели тренінг від МОМ (Міжнародна організація з міграції), фото-3 У Костянтинівці провели тренінг від МОМ (Міжнародна організація з міграції), фото-4 У Костянтинівці провели тренінг від МОМ (Міжнародна організація з міграції), фото-5

Міжнародна організація з міграціїї

Благодійний фонд Stabilization Support Services

Костянтинівка новини тренінг МОМ громада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі