• Головна
  • У Костянтинівці провели тренінг від МОМ (Міжнародна організація з міграції)
15:25, 16 червня 2018 р.
Надійне джерело

У Костянтинівці провели тренінг від МОМ (Міжнародна організація з міграції)

На базі Костянтинівського Центру творчості відбувся тренінг по соціальному згуртуванню для громади нашого міста. Він був організований Міжнародною організацією з міграції (МОМ) у партнерстві з організацією «Stabilization support services».

Завдяки досвідченим тренерам Анастасії Перепелиці й Анни Чернової з м. Запоріжжя представники громади отримали можливість набути досвіду знань в написанні нових проектів, спрямованих на сприяння сталому розвитку та згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі.

На початку зустрічі учасники разом з тренерами проаналізували результативність попередніх проектів й оцінили їх вплив на соціальне згуртування мешканців міста. В теоретичному блоці освітлялись питання соціального ефекту, компонентів соціального згуртування, соціального відторгнення, питання конфліктної чутливості, гендерно-соціальна рівність, а також особливості інформаційної стратегії.

Практична частина складалась з роботи в підгрупах, де учасники тренінгу, проявивши креативність, генерували нові ідеї й створювали новий проект. Плідній роботі сприяла позитивна дружня атмосфера між представниками громади й тренерами.

Сподіваємося, що майбутні проекти принесуть багато корисного й допоможуть у подальшому об’єднані громади міста.

Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради проводить анонімне анкетування серед мешканців міста для виявлення нагальних потреб громадян. Анкета є анонімною. 

Міжнародна організація з міграціїї

Благодійний фонд Stabilization Support Services

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтинівка #новини #тренінг #МОМ #громада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...