У Костянтинівці провели тренінг від МОМ (Міжнародна організація з міграції)

На базі Костянтинівського Центру творчості відбувся тренінг по соціальному згуртуванню для громади нашого міста. Він був організований Міжнародною організацією з міграції (МОМ) у партнерстві з організацією «Stabilization support services».

Завдяки досвідченим тренерам Анастасії Перепелиці й Анни Чернової з м. Запоріжжя представники громади отримали можливість набути досвіду знань в написанні нових проектів, спрямованих на сприяння сталому розвитку та згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі.

На початку зустрічі учасники разом з тренерами проаналізували результативність попередніх проектів й оцінили їх вплив на соціальне згуртування мешканців міста. В теоретичному блоці освітлялись питання соціального ефекту, компонентів соціального згуртування, соціального відторгнення, питання конфліктної чутливості, гендерно-соціальна рівність, а також особливості інформаційної стратегії.

Практична частина складалась з роботи в підгрупах, де учасники тренінгу, проявивши креативність, генерували нові ідеї й створювали новий проект. Плідній роботі сприяла позитивна дружня атмосфера між представниками громади й тренерами.

Сподіваємося, що майбутні проекти принесуть багато корисного й допоможуть у подальшому об’єднані громади міста.

Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради проводить анонімне анкетування серед мешканців міста для виявлення нагальних потреб громадян. Анкета є анонімною. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов