Рятувальники Костянтинівки нагадали місцянам про правила поводження з вогнем

Працівники 16-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області 13 червня провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо правил поведінки з вогнем. Вони роздавали мешканцям Костянтинівки листівки застережного змісту. Що було актуальним та необхідним саме у вогненебезпечний літній період.

Робітники Служби порятунку підкреслили, що серед основних причин виникнення пожеж на відкритих територіях є необережне поводження населення з вогнем. Найнебезпечніше – це неконтрольоване випалювання сухої рослинності та її залишків на сільгоспугіддях, у лісових смугах, у тому числі на ділянках вздовж автомобільних доріг. Така безвідповідальність несе загрозу довкіллю, може призвести до виникнення та розповсюдження масштабних пожеж. Тягне за собою адміністративну відповідальність.

Небезпеку для мешканців Костянтинівки несуть знахідки Другої світової війни та сучасні боєприпаси. Їх можна знайти будь-де, але необхідно пам’ятати правила поведінки.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов