Ремонт школи і тротуар - Іллінівська громада отримає гроші на інфраструктурні проекти

Серед перших 104 громад з усієї України Мінрегіон погодив виділення грошей на проекти чотирьох громад Донецької області.

У їх складі – Іллінівська, Лиманська, Соледарська, Сіверська громади.

-Загальний обсяг інфраструкттурної субвенції для дев’яти громад Донецької області складає 33 млн. грн. Решта знаходиться в процесі узгодження документів , - розповів Артем Колодезний, радник з питань регіонального розвитку Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Іллінівська громада планує капітально відремонтувати будівлю школи в Довгій Балці, насосну та водопровідну мережу в Полтавці та пішохідну доріжку в Пліщіївці.

Лиманська ОТГ витратить гроші на капремонт доріг.

-Кожна громада додає кошти з місцевого бюджету для реалізації проектів, - каже Артем Колодезний. - Сіверська ОТГ – 400 тис. грн., Соледарська та Лиманська ОТГ - по 500 тис. грн та Іллінівська – 550 тис. грн».

Реалізувати ці проекти у громадах повинні до кінця року.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов