• Головна
  • На базі платформи “DRUZI” говоритимуть про діагностування дітей-аутистів
спілкування
20:00, 31 березня 2018 р.
Надійне джерело

На базі платформи “DRUZI” говоритимуть про діагностування дітей-аутистів

спілкування

У Костянтинівці запускають соціальний проект Що таке аутизм? Діагностування з 3-х місяців життя дитини

За даними медиків, у місті на обліку – 70 дітей-аутистів. Кожен з них потребує особливого підходу та соціалізації. Команда платформи DRUZI вирішали стати майданчиком, щоб поєднає зацікавлених в отриманні нових знань.

-Ми запрошуємо родини з дітьми-аутистами, вік дитини не має значення. Як правило, діагноз ставлять у 5-6 років, коли дитині треба йти до школи. Але діагностика можлива з трьох місяців, тоді дитину легше лікувати і адаптувати до життя. Також до нас прийдуть лікарі і психологи, які говоритимуть про підхід у спілкуванні та наданні першої допомоги цим дітям. Приємно, що бажання виявили і педагоги, адже в Україні впроваджується інклюзивна освіта, і такі діти вже завтра можуть прийти до школи. Сподіваюся, що в результаті може утворитися певна спільнота людей, які допомагатимуть одне одному, ділитимуться досвідом, - розповіла Наталка Сосницька – координаторка платформи “DRUZI”.

Перше заняття відбудеться 2 квітня о 16 год. Бажання поспілкуватися і обмінятися думками виявили чотири родини з дітьми-аутистами.

Аутизмом вважають розлади нервової системи, що призводять до порушень у комунікації, внаслідок чого виникають проблеми у соціалізації. Аутисти часто замикаються у собі, втім вони не позбавлені інтелекту, є випадки, коли аутисти стають геніями в якійсь галузі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аутизм #діагностика #ДРУЗІ #комунікація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...