На базі платформи “DRUZI” говоритимуть про діагностування дітей-аутистів

У Костянтинівці запускають соціальний проект Що таке аутизм? Діагностування з 3-х місяців життя дитини

За даними медиків, у місті на обліку – 70 дітей-аутистів. Кожен з них потребує особливого підходу та соціалізації. Команда платформи DRUZI вирішали стати майданчиком, щоб поєднає зацікавлених в отриманні нових знань.

-Ми запрошуємо родини з дітьми-аутистами, вік дитини не має значення. Як правило, діагноз ставлять у 5-6 років, коли дитині треба йти до школи. Але діагностика можлива з трьох місяців, тоді дитину легше лікувати і адаптувати до життя. Також до нас прийдуть лікарі і психологи, які говоритимуть про підхід у спілкуванні та наданні першої допомоги цим дітям. Приємно, що бажання виявили і педагоги, адже в Україні впроваджується інклюзивна освіта, і такі діти вже завтра можуть прийти до школи. Сподіваюся, що в результаті може утворитися певна спільнота людей, які допомагатимуть одне одному, ділитимуться досвідом, - розповіла Наталка Сосницька – координаторка платформи “DRUZI”.

Перше заняття відбудеться 2 квітня о 16 год. Бажання поспілкуватися і обмінятися думками виявили чотири родини з дітьми-аутистами.

Аутизмом вважають розлади нервової системи, що призводять до порушень у комунікації, внаслідок чого виникають проблеми у соціалізації. Аутисти часто замикаються у собі, втім вони не позбавлені інтелекту, є випадки, коли аутисти стають геніями в якійсь галузі. 

7 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов