• Головна
  • Костянтинівські школярі надіслали 58 відгуків на прочитані книжки
конкурс
20:32, 27 березня 2018 р.
Надійне джерело

Костянтинівські школярі надіслали 58 відгуків на прочитані книжки

конкурс
Костянтинівські школярі надіслали  58 відгуків на прочитані книжки

Наразі роботи учасників Всеукраїнського конкурсу Вся Україна читає

дітям перевіряє журі

На конкурс з різних шкіл Донеччини учні надіслали 130 робіт.

У Зимових читання-2018 взяли участь два міста – Краматорськ і Костянтинівка. Роботи надійшли з 21 навчального закладу, серед яких 2,5,16, НВК, гімназія м.Костянтинівки.

-Діти підійшли творчо і не просто написали відгук на прочитану книжку. Традиційно наш книгоман Павлов Іван з костянтинівської школи№ 5, 6-Б клас (учитель Андрієнко Ю.В.) на Зимові читання-2018 (де можна було написати усього 1 відгук) відправив відгуки на прочитані 11 книг, - розповіла Оксана Проселкова.

Це волонтерський проект учительки з Краматорська Оксани Проселкової. Проект полягає у тому, що впродовж літніх або зимових канікул учні мають прочитати запропоновану одну або кілька книжок зі списку літератури, а потім написати на це свій відгук. Його прототипом став польський конкурс Вся Польща читає дітям. У поляків щодня 20 хвилин дітям читають книжку дорослі.

Планується, що нагородження переможців відбудеться у Краматорську наприкінці квітня. Зазвичай у подарунок діти отримують книжки сучасних авторів, часто автори пропонують на цей конкурс свої новинки, а видавництва стали робити знижки, коли на цей конкурс організатори замовляють книжки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#читання #книжка #проект #ВсяУкраїначитаєдітям
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...