![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
місцеві депутати
08:34, 22 березня 2018 р.
Як костянтинівські депутати ходили на сесії
місцеві депутати
![фото Сильних громад фото Сильних громад](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото Сильних громад
Сильні громади Донеччини оприлюднили звіт про активність депутатів за 2017 рік
Вісім депутатів не з’явилися на жодне засідання. Лише шестеро з сорока депутатів брали участь в усіх засіданнях сесій. Десятьох назвали прогульниками, які пропустили понад 25% пленарних засідань.
Якщо депутат пропустив протягом року більше половини пленарних засідань ради або засідань постійної комісії, членом якої він є, відповідна рада може звернутися до виборців з пропозицією про відкликання такого депутата у встановленому законом порядку. Втім жодного депутата наразі не відкликано.
У Костянтинівській міській раді депутати працюють восьмий рік поспіль, були обрані на виборах 2010 року. Вибори у 2015 році не відбулися за рішенням ЦВК.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...