Іванопільський куркуль збудував сироварню

Іванопільський куркуль збудував сироварню

2 березня у селищі Іванопілля Костянтинівського району куркуля Сергія Свириденка відвідали керівники Костянтинівської районної адміністрації, а також Донецької облдержадміністрації.

У рамках проекту «Український донецький куркуль» торік Сергій отримав грант у розмірі 500 тисяч гривень, на які зміг побудувати справжню домашню сироварню. На даний момент Сергій Свириденко  вирощує домашню худобу, птахів, виробляє делікатеси за власними рецептами, а також планує розвивати своє господарство.

Наразі у Сергія працюють два найманих працівники, виготовленням сирів опікується донька Дана.

Торік родина Свириденка облаштувала крамницю у Костянтинівці «Козацьке подвір’я», де продає різні м’ясні та молочні натуральні вироби, виготовлені його родиною.

Подати свою ідею у рамках проекту «Український донецький куркуль» можна до 13 березня. Торік на Донеччині у рамках цієї програми фінансову підтримку на розвиток малого бізнесу отримали понад 100 жителів регіону, частина з них розпочала свою справу на лінії розмежування.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов