• Головна
  • ДСНС у Донецькій області запрошує на навчання майбутніх рятувальників
10:28, 20 лютого 2018 р.

ДСНС у Донецькій області запрошує на навчання майбутніх рятувальників

Робота пожежника-рятувальника чи не одна з найнебезпечніших, бо рятівники працюють в екстремальних умовах по багато годин поспіль у будь яку погоду. Та без цієї роботи іноді неможливо врятувати життя людини, адже рятувальник може як винести з палаючого будинку дитину, так і витягнути з холодної ополонки потопаючого.

Але для впевненості у своїх знаннях та силах, рятувальникам необхідно, перш за все, пройти професійну підготовку, аби оволодіти цією особливою професією. Це забезпечують декілька навчальних закладів України, серед яких:

  • Національний університет цивільного захисту України;
  • Академія пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля;
  • Львівський державний університет безпеки життєдіяльності;
  • Вінницьке вище професійне училище Львівського інституту безпеки життєдіяльності.
ДСНС у Донецькій області запрошує на навчання майбутніх рятувальників, фото-1

Наразі, шостий Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій проводить набір кандидатів на денну бюджетну форму навчання, яке проходить чотири роки у вищих навчальних закладах за різноманітними спеціальностями.

ДСНС у Донецькій області запрошує на навчання майбутніх рятувальників, фото-2

До всіх вказаних закладів приймаються молоді люди віком 17 — 25 років, фізично здорові та з повною загальною середнею освітою. Курсантам пропонується безкоштовне проживання, харчування, форменне обмундирувння та грошове утримання. Після закінчення навчання випускники отримують звання «лейтенант служби цивільного захисту» та гарантовано працевлаштовуються.

За детальною інформацією можна звертатися за адресою: м. Словʼянськ, пров. Мартиненко, 1. Тел. 2-34-15; +38 095 80 765 81; +38 063 97 567 55

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #ДСНС #агітація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...