У Костянтинівці оголосили конкурс на маршрути серед перевізників

На засіданні виконкому ухвалили рішення, на яких маршрутах проводитимуть конкурс.

З метою вдосконалення та покращення якості пасажирських перевезень автомобільним транспортом загального користування в місті Костянтинівці, розвитку конкуренції та обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг, - ідеться в обгрунтуванні конкурсу.

Зокрема, він буде стосуватися маршрутів № 2, 9, 15, Дачі – Урожай.

Конкурс відбудеться 13 березня о 10 годині.

Минулого року, коли члени виконкому ухвалили рішення про здорожчання по місту вартості проїзду до 5 гривень, обіцяли, що конкурс буде оголошено. Серед вимог до перевізників було запровадження квитків для видачі пасажирам, перевезення пільгової категорії в автобусах не по дві особи, а також прибрати з маршрутів малогабаритні автобуси на 12 пасажирів. Більша частина перевізників не виконала ці вимоги: квитки у водіїв є, але вони їх не видають пасажирам, кілька автобусів на 10-12 людей продовжують їздити по маршрутах, у вечірній час останні рейси часто не виконуються.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов