![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
медична реформа
12:44, 3 січня 2018 р.
Лікарні Костянтинівки увійшли до Краматорського госпітального округу
медична реформа
![Лікарні Костянтинівки увійшли до Краматорського госпітального округу Лікарні Костянтинівки увійшли до Краматорського госпітального округу](/dist-assets/images/cap.jpg)
Кабінет Міністрів затвердив госпітальні округи Донеччини
Усі лікарні та відділення, що нині є у Костянтинівці, увійдуть до Краматорського госпітального округу. Також туди входять лікарні Краматорська, Дружківки, Торецька, кількох ОТГ.
-Ця реформа стосується вторинної медичної допомоги. Вона стартує з 2020 року. Поки для пацієнтів та лікарів нічого не змінюється, усі відділення продовжують працювати. Внаслідок економії за три місяці 2017 року – жовтень-грудень - ми зекономили 9 мільйонів гривень: скоротили кількість головних лікарів, адміністративний корпус, бухгалтерію, загалом 145 ставок. Терапію, що була у трьох відділеннях, об’єднали в одну – тепер 70 ліжок маємо на базі Центральної районної лікарні №1, - розповіла Олена Руденко – головний лікар Центральної районної лікарні.
Загалом на Донеччині створено шість госпітальних округів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...