В Іллінівці відкрили опорну школу

На ремонт пішло 30 мільйонів і півтора року

Гроші були виділені з державного, обласного та місцевого бюджетів.

На відкриття школи у суботу 16 грудня прийшли її учні, вчителі, мешканці Іллінівки. Діти казали, що їм цікаво подивитися на оновлену школу, інші говорили, що їм наказали прийти.

В результаті ремонту утеплили фасад, відремонтували їдальню, у занедбаному підвалі обладнали майстерні для уроків праці. Тут є спортивна зала з душем, актова зала, кабінети фізики та хімії з електронними мікроскопами. Аби вміти працювати на такому обладнанні, вчителі проходили навчання, директор Світлана Бурдун нещодавно відвідала Прагу, де побачила, в яких умовах навчаються європейські школярі.

На відкриття завітали віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко, голова Донецької ОДА Павло Жебрівський, представники влади Костянтинівського району та Іллінівської громади.

Сьогодні ми вкладаємо гроші в освіту, аби наші випускники незалежно від того. Мешкають діти у селі чи місті, отримали якісну освіту. Це не просто ремонти яскраві у кольорах веселки, хоча і це дітям створює настрій, це принципово новий підхід у змісті освіти. Сьогодні в Іллінівській школі я бачив очі дітей, вони сяяли, ці діти хочуть навчатися, деякі з них вивчають чотири іноземні мови. За такими майбутнє України! – поділився Геннадій Зубко - віце-прем’єр-міністр України.

Нині у школі навчається 350 дітей, розрахована вона на 400 учнів. Дана опорна школа - шоста на Донеччині, до кінця року мають завершити ремонт ще у Волноваській опорній школі.

Планується, що з наступного року Іллінівська опорна школа стане базовою для кількох шкіл Іллінівської громади, звідки сюди приїдуть учні 9-11 класів. Також тут мають запровадити інклюзивні класи.

З вересня 2017 року Іллінівська школа увійшла до ста шкіл України, що навчаються за новою програмою початкової освіти. Вона передбачає, що діти не сидять за партами 30 хвилин, учитель обирає зручну та цікаву форму навчання.

36 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов