Про децентралізацією у Костянтинівці слухали директори шкіл

Аби більше знати про громаду та зміни, які очікують місто після реформи, костянтинівці  звернулися за роз’ясненнями до експертів Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування.

На зустріч з Максимом Ткачем - радником з питань децентралізації, прийшли близько 30 представників костянтинівської освіти: директори шкіл та завідувачки дошкільними закладами. Нарада відбулася в приміщенні міського Центру творчості.

Громадськість цікавилася різними аспектами реформи, щоб розуміти її переваги і застереження.

-Під час зустрічі я розповів про підтримку з боку держави тих громад, що об’єдналися, про субвенцію на розвиток інфраструктури. Насправді, донори та Державний фонд регіонального розвитку більше увагу приділяють проектам, які підготовлені ОТГ, - зазначив Максим Ткач - експерт з децентралізації.

19 грудня у Костянтинівці заплановане проведення громадських обговорень з приводу створення об’єднаної територіальної громади. Зустріч відбудеться у Костянтинівській школі мистецтв. Початок о 13 годині.

Станом на 15 грудня на Донеччині створено 9 ОТГ. Донеччина посідає 16 місце з 24 регіонів в Україні у рейтингу з процесів децентралізації. 

114 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов