Учителька з Костянтинівки навчатиме дніпропетровських колег будувати демократичну школу

Методист Костянтинівського управління освіти Вікторія Гонтаренко взяла участь у тренінгу, під час якого освітян, громадських діячів вчили реформам в освіті.

- Програма Демократична школапередбачає підтримку тих закладів освіти, які хочуть змінитися. Причому, готового рецепту ніхто не дає, його мають виробити школа та громада. Для участі у проекті мене відібрали як тренера. Тепер моє завдання – допомогти, підтримати, сприяти демократичним процесам у двох школах на Дніпропетровщині. Спочатку маємо отримати запит школи, чого їм бракує для втілення демократії. Під цим поняттям у школі розуміємо комплексно навчання, виховання, управління, співпрацю з громадою. Проведемо навчання, за півроку будемо оцінювати їх роботу, - розповіла Вікторія Гонтаренко, що стала учасницею тренінгу у Києві.

Участь у тренінгу взяли 48 тренерів з різних куточків України, третина з них - освітяни, решта - представники громадських організацій, новостворених громад.

Костянтинівські школи до цього проекту не потрапили.

Загалом Програма спрямована на реформування середньої освіти України шляхом надання допомоги для підвищення демократичної культури в школах. Проект підтримується Міністерством закордонних справ Норвегії та впроваджується Європейським центром спільно з Міністерством освіти і науки України та Радою Європи.

реформаосвіти Костянтинівка демократія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі