Учителька з Костянтинівки навчатиме дніпропетровських колег будувати демократичну школу

Методист Костянтинівського управління освіти Вікторія Гонтаренко взяла участь у тренінгу, під час якого освітян, громадських діячів вчили реформам в освіті.

- Програма Демократична школапередбачає підтримку тих закладів освіти, які хочуть змінитися. Причому, готового рецепту ніхто не дає, його мають виробити школа та громада. Для участі у проекті мене відібрали як тренера. Тепер моє завдання – допомогти, підтримати, сприяти демократичним процесам у двох школах на Дніпропетровщині. Спочатку маємо отримати запит школи, чого їм бракує для втілення демократії. Під цим поняттям у школі розуміємо комплексно навчання, виховання, управління, співпрацю з громадою. Проведемо навчання, за півроку будемо оцінювати їх роботу, - розповіла Вікторія Гонтаренко, що стала учасницею тренінгу у Києві.

Участь у тренінгу взяли 48 тренерів з різних куточків України, третина з них - освітяни, решта - представники громадських організацій, новостворених громад.

Костянтинівські школи до цього проекту не потрапили.

Загалом Програма спрямована на реформування середньої освіти України шляхом надання допомоги для підвищення демократичної культури в школах. Проект підтримується Міністерством закордонних справ Норвегії та впроваджується Європейським центром спільно з Міністерством освіти і науки України та Радою Європи.

55 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов