Костянтинівські школярі представлятимуть Донеччину на дебатах у Харкові

8 грудня у Харкові на базі юридичного університету Ярослава Мудрого  відбудеться фінал всеукраїнського етап проекту Молодь дебатує. Попередні регіональні пройшли у Костянтинівці та Слов’янську. До Харкова приїдуть старшокласники з восьми регіонів України. Їхнє завдання – провести дискусію стосовно можливого доступу батьків до акаунтів дітей у соцмережах.

-Тему нам запропонували німецькі модератори проекту. Діти спочатку категорично не прийняли ідею, що батьки можуть читати їхню переписку, але ми стали розбирати ситуації. По-перше, їх переписка – це рівень культури, з одного боку, дитина має право на приватність, але з другого – вони неповнолітні, за них відповідають батьки, це і їхня безпека і тому числі. Врешті, діти погодилися, що не проти такої інновації, - розповіла психолог гімназії Станіслава Стасенко, яка з командою дітей поїде на фінальні змагання.

Проект Молодь дебатує реалізується за фінансової підтримки німецького уряду. Форму дебатів німці вважають однієї з продуктивних у тому, аби навчити суспільство критично мислити.

28 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов