![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
громадянське суспільство
19:51, 3 грудня 2017 р.
Активісти з Луганщини завітали до Олександро-Калинового
громадянське суспільство
![Активісти з Луганщини завітали до Олександро-Калинового Активісти з Луганщини завітали до Олександро-Калинового](/dist-assets/images/cap.jpg)
Молодь селища Борівське приїхала переймати досвід донеччан із самоорганізації та розбудови громадянського суспільства.
У неділю, 3 грудня, до музею “Довкілля”, що у селі Олександро-Калинове Іллінівської громади завітали представники громади Борівського – одно з найстаріших селищ Луганщини. У складі гостей більшість – молодь, яка прагне змінити своє селище і громаду.
-Я показав наш музей, саме до нього за порадою вони їхали, також молоді люди цікавилися, як організувати громаду, згуртувати людей, щось змінити навколо у своєму оточенні. Дійшли разом висновку, що головне – це люди у громаді, коли вони чогось прагнуть, то справу буде зроблено, не потрібно змушувати до чогось, треба власним прикладом заохочувати людей. У нас теж не всі активні, але коли стоїть задача і ми чекаємо до свята багато гостей, береться усе село, - поділився враженнями Андрій Тараман – член ГО “Енеїда” із села Олександро-Калинове.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...