![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
комунікація
17:14, 15 листопада 2017 р.
Потяг 001/002 довезе з Костянтинівки до Івано-Франківська
комунікація
![Потяг 001/002 довезе з Костянтинівки до Івано-Франківська Потяг 001/002 довезе з Костянтинівки до Івано-Франківська](/dist-assets/images/cap.jpg)
Новий потяг, про який Укрзалізницю просили мешканці сходу України, запустять з 10 грудня. Саме з цього дня ПАТ “Укрзалізниця” переходить на зимовий графік роботи.
-"Ідея адвокації запуску цього поїзду виникла під час проекту "Схід і Захід разом: Різдво в Карпатах” у січні 2016 року. Тоді активісти з Краматорська, Слов'янська та Дружківки, які були в гостях у друзів з Прикарпаття, зауважили, що зараз немає прямого потягу, який би з'єднав північ Донеччини і західні регіони України. Такий маршрут дуже потрібен, щоб забезпечити пряме сполучення між заходом і сходом України та посилити внутрішній туризм. Приймаюча сторона і гості домовились докласти зусиль, щоб переконати “Укрзалізницю” та Міністерство інфраструктури запустити такий потяг", - розповів Павло Островський, представник руху "Сильні громади".
Дорога зі сходу на захід України триватиме двадцять годин. Маршрут потяга пройде через Дружківку, Краматорськ, Лиман, Харків, Київ і Львів. Його загальна довжина – 1451 км. Потяг вирушатиме з Костянтинівки о 16.50, прибуття до Івано-Франківська – 13.08. Курсуватиме через день.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...