• Головна
  • На Донеччині вчилися оцінювати життєвий цикл проектів
навчання
10:35, 3 листопада 2017 р.

На Донеччині вчилися оцінювати життєвий цикл проектів

навчання
На Донеччині вчилися оцінювати життєвий цикл проектів

2 листопада у Донецькому Центрі розвитку місцевого самоврядування (Краматорськ) відбувся тренінг та практичний семінар з написання проектів, які можуть бути профінансовані за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Понад тридцять  представників відділів економіки виконкомів міст Донеччини  вчилися на практиці аналізувати проекти, подані на розгляд регіональної комісії для узгодження перед поданням до ДФРР. Тренінг провела Вікторія Аксенченко - начальник відділу підтримки розвитку соціальної сфери та інфраструктури територій Донецького обласного департаменту економіки.

Були взяті шість різних інвестиційних проектів за період з 2015 до 2017 року. Учасники тренінгу мали можливість проаналізувати їх на відповідність критеріям відбору.

За словами тренера, незважаючи на постійне навчання відповідальних осіб, якість проектів, що подаються на розгляд, покращується досить повільно. А цікаві за змістом та корисні для громади проекти не проходять конкурс через незрозумілість написаного.

-Вирішили від теорії перейти до практики. Учасники семінару мали можливість самостійно оцінити проекти, підготовлені до конкурсу. Всі вони різні за змістом та якістю, отже, можна порівняти та зрозуміти, що саме треба покращити. Сподіваюся, наступного разу, коли міста подаватимуть свої проекти чи то з термомодернізації, чи з капітального будівництва басейну або скверу, ці проекти будуть вищої якості, а відтак, швидше профінансовані і втілені у життя, - зазначила тренерка Вікторія Аксенченко.

Наразі Костянтинівська влада готує до подання два масштабних проекти, які мають бути профінансовані за кошти ДФРР.

-Один з них стосується відкриття ЦНАПу, для цього плануємо відремонтувати колишню будівлю 12 школи. Будівля стоїть десять років без опалення, дах тече, потрібно 45 мільйонів гривень на її капремонт. Також будемо робити капітальний ремонт Центру для безпритульних, на нього теж плануємо використати до 15 мільйонів гривень.  Таке навчання, яке пройшли спеціалісти з відділу економіки, буде корисним, щоб проекти, які ми подаємо, відповідали усім вимогам і були якнайшвидше підтримані, - розповіла Надія Тиха – заступник Костянтинівського міського голови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проекти #Донеччина #гроші
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...