![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
вилучення зброї
20:27, 24 жовтня 2017 р.
На блокпосту у Костянтинівці з торби чоловіка поліція вилучила набої
вилучення зброї
![фото Костянтинівського відділення поліції фото Костянтинівського відділення поліції](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото Костянтинівського відділення поліції
Сьогодні, 24 жовтня, під час перевірки пасажира рейсового автобусу на блокпосту Костянтинівки поліція попросила чоловіка відкрити торбу. У ній правоохоронці побачили набої різного калібру: до крупнокаліберної зброї та 7 запалів до мінометних мін. Набої були вилучені співробітниками поліції.
Факт попередньо кваліфіковано за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими пристроями» Кримінального кодексу України, за що передбачено до 7 років позбавлення волі, - повідомляє прес-служба Костянтинівського відділення поліції Донецької області.
Нагадаємо, до 31 жовтня 2017 року на Донеччині триває місячник добровільної здачі зброї.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...