• Головна
  • У Костянтинівці запрацював клуб «Ефективне місто», де вирішуватимуть проблему безпритульних тварин
13:56, 23 жовтня 2017 р.

У Костянтинівці запрацював клуб «Ефективне місто», де вирішуватимуть проблему безпритульних тварин

У Костянтинівці запрацював клуб «Ефективне місто», де вирішуватимуть проблему безпритульних тварин

У Костянтинівці відбулось перше засідання клубу «Ефективне місто». Учасники засідання були ознайомлені зі станом проблеми безпритульних тварин у місті, та розробили стратегію роботи клубу для її вирішення в майбутньому

Про це сайту 06272.com.ua розповіла координатор Клубу у Костянтинівці від руху "Сильні громади" Вікторія Омельченко.

Перше засідання клубу «Ефективне місто» відбулось 11 жовтня. Клуб створено для розвитку практик самоорганізації та взаємодії громадян, актуалізації важливих міських проблем та створення алгоритму їх вирішення.

За словами Вікторії, питання проблеми безпритульних тварин уже неодноразово обговорювалось активними громадянами міста, проводились громадські обговорення проблеми із залученням представників місцевої влади. Тема безпритульних тварин актуальна і зараз, голодні та оскаженілі собаки нападають на людей майже щодня. За шість місяців поточного року постраждало майже 200 осіб.

У серпні за договором з ГО «Зооконтроль» у місті було простерилізовано та прочиповано близько 140 безпритульних собак, але у місті їх значно більше.

Вікторія Омельченко підкреслює, що створена суспільна платформа - клуб «Ефективне місто» із залученням мешканців міста, представників громадських об’єднань, політичних партій, ЗМІ, дасть можливість більш якісно актуалізувати проблему та спільно з місцевою владою розробити алгоритм її вирішення.

Під час засідання члени клубу проаналізували законодавчу та нормативну базу питання захисту та гуманного поводження з тваринами, розробили стратегію діяльності клубу та визначили основні напрямки його діяльності. А саме: підрахунок, облік та реєстрація тварин; проведення інформаційної кампанії у ЗМІ для висвітлення проблеми у місті, сприяння прилаштуванню тварин, які залишились без господарів; просвітницька діяльність у навчальних закладах.

У Костянтинівці запрацював клуб «Ефективне місто», де вирішуватимуть проблему безпритульних тварин, фото-1

Члени клубу «Ефективне місто» проаналізували «Програму регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Костянтинівці 2017-2020», яка була деякий час розміщена на сайті міської ради, але потім вилучена на доопрацювання. З точки зору членів клубу, програма не відповідає сучасним вимогам і не може бути прийнятою в такому вигляді. Тому, учасники клубу розробили додаткові пропозиції для вирішення проблеми безпритульних тварин з урахуванням успішного досвіду львівського КП «Лев» та місцевих зоозахисників-волонтерів ГО «КОСТЯНТИНІВСЬКЕ ТОВАРИСТВО ЗАХИСТУ ТВАРИН». Ці пропозиції були надіслані відповідальному за розробку програми представнику міськвиконкому та голові Громадської ради задля підтримки та проведення публічних громадських обговорень міської Програми.

У Костянтинівці запрацював клуб «Ефективне місто», де вирішуватимуть проблему безпритульних тварин, фото-2
У Костянтинівці запрацював клуб «Ефективне місто», де вирішуватимуть проблему безпритульних тварин, фото-3

17 жовтня 2017 року відбулось засідання Громадської ради при міській раді за участю членів клубу «Ефективне місто», на якому були розглянуті розроблені пропозиції членів клубу, щодо внесення змін та доповнень до «Програму регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Костянтинівці 2017-2020».Члени Громадської ради одноголосно підтримали пропозиції клубу «Ефективне місто» та передали їх відповідальному представнику виконкому, запрошеному на засідання головою Мірошніченко Л.В.

У Костянтинівці запрацював клуб «Ефективне місто», де вирішуватимуть проблему безпритульних тварин, фото-4
У Костянтинівці запрацював клуб «Ефективне місто», де вирішуватимуть проблему безпритульних тварин, фото-5
У Костянтинівці запрацював клуб «Ефективне місто», де вирішуватимуть проблему безпритульних тварин, фото-6

Відео виступу голови ГО «КОСТЯНТИНІВСЬКЕ ТОВАРИСТВО ЗАХИСТУ ТВАРИН» за цим посиланням.

Домовились знову публічно обговорити доопрацьовану Програму, перш ніж вона буде винесена для прийняття на сесію міської ради у листопаді.

Координатор клубу «Ефективне місто» у Костянтинівці Вікторія Омельченко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#місто #тварини #клуб #громади #Омельченко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...