У Костянтинівці відкрили бюст Шевченку

Гроші на нього зібрала громада міста

Ініціатором встановлення   виступило керівництво Центру дитячої та юнацької творчості. Саме до цієї будівлі щодня приходять сотні школярів на заняття, також у ній розташоване управління освіти Костянтинівської міської ради.

Бюст виготовили на замовлення у Вінниці, допомогли доправити до міста військовослужбовці 90 батальйону, що дислокуються у Костянтинівці.Гроші на виготовлення збирали громадою міста – віряни Стрітенського храму, військові, місцеві. Загалом такий бюст обійшовся у десять тисяч гривень.

На відкритті присутнім показали раритетне видання Кобзаря 1898 року.

До цього часу жодного пам’ятника Шевченку у місті не було. Активісти неодноразово проводили заходи у сквері Театральний, аби привернути увагу місцевої влади до необхідності вшанування Кобзаря і встановлення пам’ятника. Кілька місяців тому завдяки активістам камінь з надписом, що тут буде пам’ятник Шевченку, було встановлено біля Палацу культури. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов