У Костянтинівці можна побачити “Портрет солдата”

Виставку з 39 фотографій презентували у краєзнавчому музеї

Ці портрети бійців АТО вже бачили у Європі, США, багатьох містах України. Журналістка та фотограф Вікторія Ясинська привезла свої роботи і до Костянтинівки. На відкриття прийшли місцеві, долучилися військові, ветерани АТО.

В очі глядачам дивляться мужні хлопці, які нині виборювали незалежність на сході України на початку війни. До кожного портрета подана анотація про бійця. Цю інформацію Вікторія збирала впродовж двох років.

-З кожним бійцем я знайома, у цих хлопців брала інтерв’ю. Завжди шукаю вмотивованих чоловіків, цікавих з точки зору документалістики, аби розповісти людям, з яких причин вони опинилися на війні, кого і що захищають. Кожен з них зачепив мене своєю історією, - поділилася Вікторія Ясинська – журналістка видання “Цензор.Нет”.

Поки виставка побувала у Краматорську, у Костянтинівському музеї її можна безкоштовно відвідати до кінця цього тижня. Авторка планує повезти світлини також по інших містах Донеччини. У найближчих планах – Бахмут. 

25 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов