![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
розвиток малого бізнесу
20:17, 29 вересня 2017 р.
Обласна влада підписала меморандум з сімома “донецькими куркулями”
розвиток малого бізнесу
![Обласна влада підписала меморандум з сімома “донецькими куркулями” Обласна влада підписала меморандум з сімома “донецькими куркулями”](/dist-assets/images/cap.jpg)
З-поміж них – мешканка Костянтинівки Олена Хатмулліна
Меморандум про співпрацю підписали у рамках Міжнародного економічного форуму “Discover.dn.ua”, що відбувся у Краматорську 28-29 вересня. Цей документ є гарантією виділення грошей з місцевого та обласного бюджетів.
З семи нових куркулів – підприємець з Костянтинівки Олена Хатмулліна, яка вже почала виробляти миючі засоби і туалетний папір. Олена подала свій проект на розширення виробничих потужностей. Незабаром має отримати 30% із запланованих півмільйона гривень.
-Ці гроші – 150 тисяч гривень – планую витратити на придбання сировини. Згодом замовлю нове обладнання. Воно спеціалізоване, лише на замовлення, треба буде зачекати десь два місяці. Я дуже радію, що малий та середній бізнес на Донеччині сьогодні підтримують. Сама я це не подужала б. Тепер, коли маю підтримку, працюватиму, буду розвивати свій бізнес, - поділилася враженнями Олена.
Також новими куркулями стали підприємці з Лиманської громади, Слов’янська, Волноваського району. Вони планують виробляти кераміку, паливні брикети, випікати піцу та організовувати вивезення сміття.
Голова донецької ОДА Павло Жебрівський у своєму виступі наголосив, що на Донеччині мають з’явитися 150 тисяч “куркулів”. Саме така кількість підприємців потрібна регіону, який традиційно вважається лише промисловим центром з наявністю великого бізнесу. За даними статистики 93% ВВП Донеччини дає великий бізнес, лише 7% - малий.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...