Обласна влада підписала меморандум з сімома “донецькими куркулями”

 З-поміж них – мешканка Костянтинівки Олена Хатмулліна

Меморандум про співпрацю підписали у рамках Міжнародного економічного форуму Discover.dn.ua, що відбувся у Краматорську 28-29 вересня. Цей документ є гарантією виділення грошей з місцевого та обласного бюджетів.

З семи нових куркулів – підприємець з Костянтинівки Олена Хатмулліна, яка вже почала виробляти миючі засоби і туалетний папір. Олена подала свій проект на розширення виробничих потужностей. Незабаром має отримати 30% із запланованих півмільйона гривень.

-Ці гроші – 150 тисяч гривень – планую витратити на придбання сировини. Згодом замовлю нове обладнання. Воно спеціалізоване, лише на замовлення, треба буде зачекати десь два місяці. Я дуже радію, що малий та середній бізнес на Донеччині сьогодні підтримують. Сама я це не подужала б. Тепер, коли маю підтримку, працюватиму, буду розвивати свій бізнес, - поділилася враженнями Олена.

Також новими куркулями стали підприємці з Лиманської громади, Слов’янська, Волноваського району. Вони планують виробляти кераміку, паливні брикети, випікати піцу та організовувати вивезення сміття.

Голова донецької ОДА Павло Жебрівський у своєму виступі наголосив, що на Донеччині мають з’явитися 150 тисяч “куркулів”. Саме така кількість підприємців потрібна регіону, який традиційно вважається лише промисловим центром з наявністю великого бізнесу. За даними статистики 93% ВВП Донеччини дає великий бізнес, лише 7% - малий.  

41 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов