• Головна
  • З 1 січня українці мають сортувати сміття
сортування сміття
10:41, 31 серпня 2017 р.

З 1 січня українці мають сортувати сміття

сортування сміття
З 1 січня українці мають сортувати сміття

У Костянтинівці про це далі  розмов не йде

Програму Про поводження з відходами вже кілька разів обговорювали на громадських слуханнях у місті. Незабаром вона маж бути ухвалена на сесії міської ради. Гроші на це – понад 20 мільйонів гривень – мають бути з державного, обласного і місцевого бюджетів. Програма передбачає встановлення  у місті контейнерів для роздільного збору сміття і створення сміттєперевантажувальної станції неподалік нинішнього полігону для збору сміття.

Полігон, куди нині звозять сміття з усього міста, працює з 1970-х років. Він має бути законсервований.

Станом на серпень 2017 року жодного контейнера для сортування сміття у місті немає. При цьому працюють пункти, частина з них нелегально, де приймають від населення сортоване сміття – папір, скло, пластикові пляшки. Далі його везуть до інших міст на переробку.

Сміття костянтинівців вивозить комунальне підприємство Комунтранс. По місту стоять їхні металеві контейнери. Приватний сектор збирає все у мішки. Керівнику Комунтрансу Віктору Діліну неодноразово пропонували в якості експерименту поставити баки для сортування сміття, зокрема, це пропонували зробити на території ОСББ,  втім, далі розмов справа не пішла. Грошей на закупку контейнерів місцева влада не виділила, Комутранс бідкається на нестачу коштів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сміття #сортування #Костянтинівка #Комунтранс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...