З 1 січня українці мають сортувати сміття

У Костянтинівці про це далі  розмов не йде

Програму Про поводження з відходами вже кілька разів обговорювали на громадських слуханнях у місті. Незабаром вона маж бути ухвалена на сесії міської ради. Гроші на це – понад 20 мільйонів гривень – мають бути з державного, обласного і місцевого бюджетів. Програма передбачає встановлення  у місті контейнерів для роздільного збору сміття і створення сміттєперевантажувальної станції неподалік нинішнього полігону для збору сміття.

Полігон, куди нині звозять сміття з усього міста, працює з 1970-х років. Він має бути законсервований.

Станом на серпень 2017 року жодного контейнера для сортування сміття у місті немає. При цьому працюють пункти, частина з них нелегально, де приймають від населення сортоване сміття – папір, скло, пластикові пляшки. Далі його везуть до інших міст на переробку.

Сміття костянтинівців вивозить комунальне підприємство Комунтранс. По місту стоять їхні металеві контейнери. Приватний сектор збирає все у мішки. Керівнику Комунтрансу Віктору Діліну неодноразово пропонували в якості експерименту поставити баки для сортування сміття, зокрема, це пропонували зробити на території ОСББ,  втім, далі розмов справа не пішла. Грошей на закупку контейнерів місцева влада не виділила, Комутранс бідкається на нестачу коштів.

39 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов