![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
єднання
16:21, 6 липня 2017 р.
Костянтинівці спільно створили панно для японців
єднання
![Костянтинівці спільно створили панно для японців Костянтинівці спільно створили панно для японців](/dist-assets/images/cap.jpg)
У рамках проекту “Простір єднання” вихованці Центру творчості нанесли свої малюнки на полотно
На ньому представлені дитячі роботи вихованців Костянтинівського центру творчості, також діти написали свої прізвища. Це – подарунок для Японії. Посол цієї країни неодноразово відвідував Костянтинівку, за кошти Міжнародної організації з міграції у місті було відремонтовано Центр творчості, кінотеатр “Супутник”.
- Нам запропонували створити від Донецької області таку роботу. Вона велика – 7,8 на 3,5 м. Такі панно писав Пікассо, але чорно-білі, наше ж – кольорове, має назву “Миру – мир”, - розповіла Марія Байрачна – директор Костянтинівського центру творчості.
Цю роботу вже бачили містяни, 5 липня під час святкування звільнення міста від бойовиків. 6 липня робота відправилася до Японії до м.Хіросіма, де незабаром буде виставлена в українсько-японському культурному центрі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...