Мешканці Червоного у Костянтинівці знову прийшли на збори

Чергові збори людей відбулися на подвірї школи № 16. На них прийшли мешканці Червоного, аби вкотре висловити обурення смородом, від якого потерпають старі і малі. За словами присутніх, вони щодня задихаються. Жодного з представників влади не було. Це вже треті з початку червня збори людей.

- Я у власному городі ввечері працюю з респіратором, принесла його з роботи. Так можу  витримати десь півгодини. Мені нещодавно зробили на серці операцію, тож не можна задихатися. Як нам жити? – обурилася Ірина.

Лілія Єремєєва поінформувала присутніх про те, які відповіді вона має з прокуратури, поліції, компанії “Вода Донбасу”, виконкому і Донецької облдержадміністрації. В усіх листах є інформація, що відповідні служби знають про проблему і вживають заходів для її усунення. Щоправда, яких саме, не повідомляється. Досі немає результатів аналізів цієї речовини з харківської лабораторії, яка має відповісти, яким саме реагентом треба нейтралізувати забруднену ділянку, аби не зашкодити довкіллю і людям.

На цих зборах мешканці озвучували ідеї піти до міського голови на прийом, але так і не вирішили, коли і хто це робитиме. Врешті вирішили підготувати звернення до народного депутата Дениса Омельяновича, який представляє у Верховній Раді Костянтинівку, район та Дружківку. Хоча багато людей казали, що цього депутата вони в очі ніколи не бачили не лише на своєму окрузі, а й про його діяльність у Верховній Раді не чули. 

Напередодні депутати Олексієво-Дружківської селищної ради ухвалили на сесії рішення про звернення до Кабміну з вимогою визнати забруднену територію  біля Костянтинівки, від якої потерпають і навколишні села, зоною екологічного лиха.  Таке рішення найближчим часом збирається ухвалити і Кіндратівська сільська рада.

У разі визнання  території  зоною екологічного лиха  гроші на ліквідацію наслідків можуть бути виділені з державного бюджету.

Керівник Донеччини Павло Жебрівський у п’ятницю,  23 червня, у прямому ефірі на одному з центральних каналів отримав питання з Костянтинівки про цей сморід.

- Прокуратура встановила підприємство, яке виробляє очистку для скла, вони брагу вилили, але брага не є шкідливою, але вона потрапила туди, де були кістки вбитих тварин, воно вступило в реакцію, тому така ситуація. Сьогодні є кримінальне провадження проти цього підприємства, їм заборонено вивозити туди, - так Павло Жебрівський відповів на питання мешканки Костянтинівки Надії, яке надійшло до студії.

Голова Донецької ОДА заявив, що тримає питання на особистому контролі. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов