![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
як стати щасливим
08:10, 22 червня 2017 р.
Будувати щасливу школу навчалися учителі з Костянтинівки
як стати щасливим
![Будувати щасливу школу навчалися учителі з Костянтинівки Будувати щасливу школу навчалися учителі з Костянтинівки](/dist-assets/images/cap.jpg)
Педагоги взяли участь у проекті “Інтегральне лідерство в освіті”
Впродовж кількох днів на тренінгу, який відбувся у Харкові, тридцять освітян з різних куточків України проходили навчання. З Костянтинівки на тренінг поїхали чотири педагоги. Говорили про емпатію, створення атмосфери довіри і виховання щасливих учнів.
- Дитину можна виховати щасливою, коли учитель щасливий. Це важливо. Про щастя у школі нам говорила людина, яка заснувала таку школу. Пранжала Дас – директорка Школи Щастя з Дубаї, де навчаються майже 2,5 тисячі дітей з понад 80 країн світу. Вони вимірюють цей показник щастя, постійно працюють над тим, аби і дитина, і учитель почувалися у школі щасливими. Мрію, що колись до цього дійде і Україна. З початку року я спробую запровадити такий підхід і на своїх уроках, хочу, аби після занять діти говорили про свої відчуття і потреби, - розповіла Вікторія Гонтаренко – методист Костянтинівського управління освіти, яка взяла участь у тренінгу.
Наступний етап навчань відбудеться у липні. У Києві педагоги пройдуть Школу інтегрального лідерства. Проект другий рік поспіль втілює у життя ГС “Міжнародний інститут інтегрального розвитку”. Навчання проходять педагоги з різних куточків України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...