• Головна
  • Будувати щасливу школу навчалися учителі з Костянтинівки
як стати щасливим
08:10, 22 червня 2017 р.

Будувати щасливу школу навчалися учителі з Костянтинівки

як стати щасливим
Будувати щасливу школу навчалися учителі з Костянтинівки

Педагоги взяли участь у проекті Інтегральне лідерство в освіті

Впродовж кількох днів на тренінгу, який відбувся у Харкові, тридцять освітян з різних куточків України проходили навчання. З Костянтинівки на тренінг поїхали чотири педагоги. Говорили про емпатію, створення атмосфери довіри і  виховання щасливих учнів.

- Дитину можна виховати щасливою, коли учитель щасливий. Це важливо. Про щастя у  школі нам говорила людина, яка заснувала таку школу. Пранжала Дас – директорка Школи Щастя з Дубаї, де навчаються майже 2,5 тисячі дітей з понад 80 країн світу. Вони вимірюють цей показник щастя, постійно працюють над тим, аби і дитина, і учитель почувалися у школі щасливими. Мрію, що колись до цього дійде і Україна. З початку року я спробую запровадити такий підхід і на своїх уроках, хочу, аби після занять діти говорили про свої відчуття і потреби, - розповіла Вікторія Гонтаренко – методист Костянтинівського управління освіти, яка взяла участь у тренінгу.

Наступний етап навчань відбудеться у липні. У Києві педагоги пройдуть Школу інтегрального лідерства. Проект другий рік поспіль втілює у життя ГС Міжнародний інститут інтегрального розвитку”. Навчання проходять педагоги з різних куточків України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтинівка #тренінг #Школащастя #емпатія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...