Десятикласників Костянтинівки не вчитимуть варити борщ та шити спідниці

Заняття в НВК для учнів багатьох шкіл відміняються

З вересня майбутні десятикласники не будуть відвідувати один раз на тиждень заняття у Навчально-виробничому комплексі. До цього школярі один робочий день впродовж двох років – 10-11 класи – ходили в НВК, аби опанувати різні професії. Розмови про скасування такої практики ішли давно, батьки і самі діти відстоювали необхідність фахової підготовки до ЗНО у школі, натомість витрачали час на знайомство з професіями кухаря, швачки, перукаря чи водія.

Хоча 11-класники продовжать відвідувати НВК, оскільки мають завершити програму навчання там і скласти відповідні іспити. По їх завершенню учні можуть отримати  документ про освіту, зокрема і про  присвоєння розряду в тій чи іншій професії.

Такий крок стосовно відміни занять в НВК зроблено через дефіцит бюджетних коштів на освіту Костянтинівки. На рік вартість утримання такого закладу коштувала міському бюджету близько двох  мільйонів гривень. Замість НВК школи мають обрати свій профіль і посилити навчання випускників за ним.  

19 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов