![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
20:20, 20 червня 2017 р.
Костянтинівці погашають борги десятками тисяч гривень
![Костянтинівці погашають борги десятками тисяч гривень Костянтинівці погашають борги десятками тисяч гривень](/dist-assets/images/cap.jpg)
Люди бояться, що їм не призначать субсидію
Місцеве управління соціального захисту населення у телефонному режимі повідомляє отримувачів субсидій про борги. Відповідні квитанції надсилають комунальні організації.
- Люди реагують по-різному. Є сприймають спокійно, є сварки, образи. Але стали активно погашати борги. Раніше 35 тисяч платили за тиждень, нині така сума за день. Ми не знаємо, як ті борги утворилися у громадян, ми бачимо лише виставлену суму, - розповіла Світлана Зубахіна – начальник Костянтинівського управління соціального захисту населення.
Станом на червень у Костянтинівці понад двадцять дві тисячі отримувачів субсидій, борги мають десять тисяч громадян. У разі несплати боргу або відсутності угоди про його реструктуризацію до 1 липня 2017 року субсидія буде призупинена.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...