• Головна
  • Юні ботаніки з Костянтинівки стали переможцями всеукраїнського зліту
10:49, 19 червня 2017 р.

Юні ботаніки з Костянтинівки стали переможцями всеукраїнського зліту

Юні ботаніки з Костянтинівки стали переможцями всеукраїнського зліту

Дипломи і кубок діти отримали за світлини первоцвітів і польові дослідження

У Кропивницькому відбувся Всеукраїнський зліт юних ботаніків. Участь у ньому взяли шістнадцять команд з вісімнадцяти областей України. Команду Донеччини представляли учні костянтинівської школи № 9.

Юні ботаніки привезли на конкурс  домашню роботу – світлини первоцвітів з Донецької області: шафрана, півників та ряста. За фото отримали 1 місце. Також презентували своє  дослідження “Флористичний аналіз рослинності Клебан-Бикського регіонального ландшафтного парку”. Крім того, діти взяли участь у польових дослідженнях дендрологічного лісового центру  “Веселі Боковеньки”. Результатом їхньої роботи стало 2 місце на цих зборах.

- Ці учениці не вперше беруть участь у конкурсах, вже писали наукові роботи  до Малої академії наук, озеленювали Костянтинівку у рамках проекту Відкривай Україну. Я переконана, почавши цю справу зі школи, вони продовжать її в університеті, будуть більш упевненими. Бо такі подорожі, участь у конкурсах розвивають спілкування, критичне мислення, а в сучасному світі це дуже важливо, так легше інтегруватися в життя, - розповіла керівник гуртка Донецького обласного еколого-натуралістичного центру, учитель біології костянтинівської школи № 9 Анна Данильченко, яка разом з дітьми брала участь у цих зборах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#екологія #Костянтинівка #природа #юніботаніки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...